पठानको राम्रो प्रदर्शन,दोस्रो दिन विश्वभर २०० करोड नाघ्यो


पठानको राम्रो प्रदर्शन,दोस्रो दिन विश्वभर २०० करोड नाघ्यो

आजभोलि शाहरुख खानको पठान सिनेमा हलमा मात्रै होइन फ्यानको टाउकोमा चढेर पनि बोलिरहेको छ । पठानको मान्छेमा यस्तो क्रेज छ कि उनले एक पटक होइन चार पटक फिल्म हेर्ने गरेका छन् । पहिलो दिनमै सबै चलचित्रको कीर्तिमान तोड्दै यो चलचित्रले दुई दिनमै देशभर १०० करोडको क्लबमा प्रवेश गरेको छ । फिल्मले दोस्रो दिन देशभर १०० करोड नाघेको छ । 

शाहरुख खान र दीपिका पादुकोणको यो फिल्मले भारतमा निकै माया पाइरहेको छ भने विश्वभरी पनि यो फिल्मले निकै माया पाइरहेको छ । एकातिर फिल्मले विदेशी बक्स अफिसमा पहिलो दिन १०६ करोड भारु कलेक्सन गरेको छ । अर्कोतर्फ, प्रारम्भिक तथ्याङ्क अनुसार अहिले यो फिल्मले दोस्रो दिन २३५ करोडको कलेक्सन गरेको छ । यो संख्या ठूलो छ। पठानले यसरी नै कमाइ गरिरह्यो भने दुई–तीन दिनमा यो फिल्मको वल्र्ड वाइड कलेक्सन ५ सय करोड पुग्ने छ ।

यो फिल्ममा शाहरुख खान बाहेक जोन अब्राहम र दीपिका पादुकोण पनि मुख्य भूमिकामा छन् । पठानपछि शाहरुख खान फेरि जवान र डंकीमा देखिनेछन् । शाहरुख र तापसी पन्नुको जोडी डंकीमा देखिने भएको छ ।