पब्जी विश्वकपमा दुई नेपाली टोली अन्तिम चरणमा, कम्तिमा १–१ करोड रकम पाउने


पब्जी विश्वकपमा दुई नेपाली टोली अन्तिम चरणमा, कम्तिमा १–१ करोड रकम पाउने

काठमाडौं- अनलाइन गेम पब्जीको विश्वकप च्याम्पियनसिपमा नेपालका दुई टोली अन्तिम चरणमा पुगेका छन् । युद्ध मैदानमा भिडन्त गरेको महसुस गराउने उक्त अनलाइन गेमको अन्तिम चरणमा नेपालका द रियल सोल्जर्स (डीआरएस) र ट्रेन्ड टु किल (टिटुके) समुह पुगेका छन् । 
सेमिफाइनल चरण पार गरेका नेपाली दुई टोलीले आगामी जनवरी महिनामा हुने फाइनलमा विभिन्न देशका १४ समूहविरुद्ध प्रतिस्पर्धा गर्नुपर्ने छ । चिनियाँ कम्पनी टेन्सेन्टले नोभेम्बर १० देखि मलेसियामा आयोजना गरेको छ। 

पब्जीको विश्वकप प्रतियोगितामा विश्वभरबाट ४८ समूहले सहभागिता जनाएका थिए । नेपालबाट डीआरएस, टिटुके र स्काइलाइट्स गेमिङले सहभागिता जनाएका थिए । स्काइलाइट्स भने प्रतियोगिताबाट बाहिरिसकेको छ । प्रतियोगिताको १६  टोलीको सूचीमा नेपालको डीआरएस पाँचौ स्थानमा छ भने पहिलोमा भियतनामको टोली छ ।