डचसँग ३-१ ले पराजित हुँदै अमेरिकीहरू विश्वकप बाट बाहिरिए


डचसँग ३-१ ले पराजित हुँदै अमेरिकीहरू विश्वकप बाट बाहिरिए

अमेरिकाको विश्वकप यात्रा टुङ्गियो।अमेरिका 2022 फिफा विश्वकपको राउन्ड अफ 16 मा नेदरल्यान्ड्ससँग पराजित भएको छ। 

मेम्फिस डेपे र डेली ब्लाइन्डले पहिलो हाफमा गरेको गोलले ग्रेग बर्हाल्टरको टोलीलाई सम्मानजनक समूह चरणको खेलपछि डचसँग ३-१ ले पराजित हुँदै अमेरिकीहरू बाहिरिए। नेदरल्याण्ड्सले शुक्रबार क्वार्टरफाइनलमा अर्जेन्टिना र अष्ट्रेलियाको विजेतासँग सामना गर्नेछ। अमेरिकाको तर्फबाट डेन्जेल डम्फ्रिजले  एक गोल गरेका थिए। अमेरिकीहरू जोश सार्जेन्ट बिना थिए, जसले घुँडाको चोटको कारण खेलेनन्।

अमेरिकी जनता आशावादी हुनुपर्दछ, “विश्वकपमा अमेरिकी टोलीको लागि खेल्ने र प्रशिक्षक गर्ने पहिलो व्यक्ति ग्रेग बर्हाल्टरले भने। “जब तपाइँ हामीले खेल्न चाहेको र खेल्ने तरिकालाई हेर्नुहुन्छ, यो सकारात्मक हुनुपर्छ।”