विश्वभर यो बर्षकै धेरै हेरिएका ‘टप टेन’ वेबसाइट


लेखक : लेखापढी      १२ पुष २०७८, सोमबार ०३:३४ मा प्रकाशित     
विश्वभर यो बर्षकै धेरै हेरिएका ‘टप टेन’ वेबसाइट

काठमाडौं । यदि कसैले संसारमा सबैभन्दा धेरै हेरिने वेबसाइट कुन हो भनेर सोध्यो भने, तपाईंले पक्कै गुगल भन्नुहुनेछ । यद्यपि, क्लाउड सेवा कम्पनी क्लाउडफ्लेयरका अनुसार, सुन्दर पिचाई नेतृत्वमा रहेको गुगल २०२१ को सबैभन्दा धेरै भिजिट गरिएको वेबसाइट होइन ।

शर्ट भिडिओ प्लेटफर्मका रुपमा लोकप्रिय भइरहेको टिकटक यो वर्षको धेरै हेरिने वेबसाइटकाे सूचीमा पहिलाे स्थानमा परेको छ । क्लाउडफ्लेयरका अनुसार यस वर्षको फेब्रुअरी, मार्च र जुन महिनामा र गत अगष्टयता गुगललाई पछि पार्दै टिकटक पहिलो स्थानमा कायम छ ।

टिकटकले गुगलसँगै फेसबुक, माइक्रोसफ्ट, एप्पल, अमेजन, नेटफ्लिक्स, युट्युवजस्ता वेबसाइटलाई पछि पारेको हो । प्रतिवेदनअनुसार धेरै हेरिने शीर्ष १० वेबसाइटमध्ये टिकटक एक मात्र गैरअमेरिकी वेबसाइटको रुपमा रहेको छ ।

विश्वभरबाट टिकटकका मासिक एक अर्ब प्रयोगकर्ता छन् ।

यस्ता छन् धेरै हेरिने शीर्ष १० वेबसाइट :

 1. TikTok.com
 2. Google.com
 3. Facebook.com
 4. Microsoft.com
 5. Apple.com
 6. Amazon.com
 7. Netflix.com
 8. YouTube.com
 9. Twitter.com
 10. WhatsApp.com
  -Via:techpana
Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!