मार्क जुकरबर्ग जस्तै देखिने अपराधि फेला पार्नेलाई कोलम्बियन प्रहरीले ३५ करोड पुरस्कार दिने


लेखक : लेखापढी      १९ असार २०७८, शनिबार १४:५४ मा प्रकाशित     
मार्क जुकरबर्ग जस्तै देखिने अपराधि फेला पार्नेलाई कोलम्बियन प्रहरीले ३५ करोड पुरस्कार दिने

फेसबुकका संस्थापक मार्क जुकरबर्ग जस्तै देखिने एक अपराधि फेला पार्नेलाई कोलमबियन प्रहरीले ३ मिलियन अमेरिकी डलर पुरस्कार दिने घोषणा गरेको छ । 

गत शुक्रबार इभान डुके मार्केज चढेको हेलिकोप्टरमा गोली हान्ने अपराधिलाई पक्राउ गर्न प्रहरीले ३ मिलियन अमेरिकी डलर अर्थात ३५ करोड ८५ लाख बढी नेपाली रूपैयाँ पुरस्कार दिने घोषणा गरेको हो । उक्त आक्रमणमा कोही पनि घाइते भएनन् । 

कोलम्बियाको नेसनल प्रहरीले जुन २८ मा संकास्पद अपराधिको २ वटा स्केच पोष्ट गर्दै अपराधि प्रकाउ गर्न सहयोग गर्नेलाई ३ मिलियन अमेरिकी डलर पुरस्कार दिने घोषणा गरेको थियो । २ स्केच मध्ये एउटा स्केच फेसबुकका संस्थापक मार्क जुकरबर्गको अनुहारसँग मिल्छ । 

May be an image of 2 people and text that says 'AYG AYUDANOS A IDENTIFICARLOS CÚCUTA RECOMPENSA DE HASTA 3.000 MILLONES DE PESOS POR INFORMACIÓN QUE PERMITA LA CAPTURA DE LOS RESPONSABLES DEL ATENTADO CONTRA EL SEÑOR PRESIDENTE DE LA REPÚBLICA LÍNEAS DIRECTAS: 3213945367- 3143587212 MECUC.SUIN@POLICIA.GOV.CO'

100% LikesVS
0% Dislikes
Spread the love !