शङ्‍करदास वैरागी मुख्यसचिव, खतिवडा अमेरिकाका लागि र रेग्मी बेलायतका लागि राजदूत सिफारिस


लेखक : लेखापढी      १५ आश्विन २०७७, बिहीबार १३:१२ मा प्रकाशित     
शङ्‍करदास वैरागी मुख्यसचिव, खतिवडा अमेरिकाका लागि र रेग्मी बेलायतका लागि राजदूत सिफारिस

काठमाडौं । सरकारले शंकरदास वैरागीलाई मुख्य सचिव नियुक्त  गरेकाे छ । आज बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले लोकदर्शन रेग्मीको राजीनामा स्वीकृत गर्दै वैरागीलाई मुख्य सचिव नियुक्त गरेको हो ।  वैरागी यसअघि परराष्ट्र मन्त्रालयका सचिव थिए । 

आजै बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले यसअघि मुख्य सचिव रहेका रेग्मीलाई सरकारले बेलायतको राजदूत सिफारिस गरेको छ । रेग्मीको कार्यकाल कात्तिक ३ गते सकिँदै थियाे ।  

यसैगरी युवराज खतिवडा अमेरिकाका लागि राजदूत सिफारिस भएको एक मन्त्रीले जानकारी दिए । यसअघि अर्थमन्त्रीको जिम्मेवारीमा रहेका खतिवडा प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीका विशेष आर्थिक सल्लाहकार नियुक्त भएका थिए । एजेन्सी