सिनेमा हल, डान्स क्लब, रङ्गशाला, डान्स क्लब बैशाख १८ गतेसम्म बन्द गर्ने सरकारकाे निर्णय


लेखक : लेखापढी      ५ चैत्र २०७६, बुधबार ११:०८ मा प्रकाशित     
सिनेमा हल, डान्स क्लब, रङ्गशाला, डान्स क्लब बैशाख १८ गतेसम्म बन्द गर्ने सरकारकाे निर्णय

बुधबार बसेको कोभिड १९ रोकथाम तथा नियन्त्रण उच्च स्तरीय समन्वय समितिको बैठकले अत्यावश्यक कामबाहेक बाहिर ननिस्कन र हिँडडुल नगर्न आह्वान गर्नुका साथै कोरोना भाइरस संक्रमण फैलन नदिन सिनेमा हल, सांस्कृतिक केन्द्र, रङ्गशाला, डान्स क्लब बन्द गर्ने निर्णय गरेको छ ।

एउटा स्थानमा २५ जनाभन्दा बढी भेला हुन नपाउने पनि समितिले निर्णय गरेको छ । यी सबै निर्णयहरू हाललाइ बैशाख १८ गतेसम्मका लागु हुने समितिले जनाएकाे छ । 


लेखापढी डटकम विचारप्रधान अनलाइन म्यागजीन हाे । यसले जीवन, ज्ञान, विज्ञान, साहित्य क्षेत्रका विचारहरू समेटेने गर्दछ । यसले विचारहरु समेटेर अनलाइनमा प्रकाशन गर्दछ । तपाईंहरुका विचारहरु पनि हामीलाई लेखी पठाउनुहोस हामी प्रकाशन गरी जनमानसमा पुर्याउने छौं । हाम्राे इमेल ठेगाना lekhapadhee@gmail.com